www.beiks.pl

Telepromptery z firmy Bodelin


http://www.bodelin.com/proprompter/front_hood1.jpg


 

Na targach NAB w Las Vegas w kwietniu 2008 firma Bodelin (USA) zaprezentowała nowy, przenośny teleprompter pn. ProPrompter II.

ProPrompter II wykonany jest z wysokiej jakości szkła dzielącego wiązki światła (40/60) i posiada w zestawie precyzyjnie wykonaną, metalową maskownicę i tacę oraz osłonę kapturową z tworzywa sztucznego (kopolimerów ABS). Wyposażony jest w standardowe mocowanie 100mm oraz pierścień adaptacyjny 85mm. W opcji dostępne są też inne pierścienie adaptacyjne.

Produkt ten dostępny jest w 3 wersjach:

• ProPrompter LCD = wyświetla napisany tekst poprzez laptop lub komputer PC na ekran LCD (wymagany jest laptop lub PC). Działa z formatem 4:3.
• ProPrompter PPC = wyświetla napisany tekst poprzez kieszonkowy komputer (nie wymaga peceta ani laptopa, jest przenośny)
• ProPrompter HD = nowy tele-prompter, który działa z formatem 16:9, ma szerszą osłonę aby umożliwić szerokokatne ujęcia (w formacie 16:9) bez winietowania.
Wersja HD działa ze wszystkimi rodzajami kamer z ogniskowaniem wewnętrznym, z obiektywem o średnicy od 100mm w dół do 52mm, a nie tylko z kamerami HD.
 

Więcej informacji na stronie www.bodelin.com