TitleBox 


Opis:

TitleBox jest narzędziem do zarządzającym grafiką który tworzy, wyświetla i kontroluje fascynujące wielo-strefowe ekrany z przewijanymi napisami w pionie i poziomie, zegadami analogowymi i cyfrowymi, animacjami, logiem stacji itp. Jest to idealne rozwiązanie do cyfrowej reklamy, kanałów informacyjnych, szkół, korporacji, centrów handlowych, kościołów, lotnisk, kurortów wypoczynkowych, parków rozrywki, itp.

    Jego bezprecedensowy poziom interakcyjnej kontroli generowanych obiektów graficznych nadaje TitleBox'owy miano potężnego narzędzia idealnego do kanałów muzycznych, programów rozrywkowych i prezentacji na żywo, transmisji wydarzeń sportowych oraz do tytułowania.

• NOWOŚĆ Zmiana rozmiaru grafiki
• NOWOŚĆ Obsługa karty Dayang DigiTitle64
• NOWOŚĆ Obsługa Chińskiej czcionki
• NOWOŚĆ Assign Task to nowa funkcjonalność TitleBox'a która pozwala na skojażenia statusu (play/stop) jednego obiektu do drugiego obiektu
• NOWOŚĆ Assign GPI Event - wybierz tą opcje a będziesz mógł kontrolować aktualnie wybrany obiekt za pośrednictwem GPI na portach COM.
• NOWOŚĆ Obiekty dźwiękowe - obiekty dźwiękowe są właściwie łączami do plików dźwiękowych kompatybilnych z DirectShow.
• NOWOŚĆ Obiekty flash - podobnie jak z obiektami dźwiękowymi z tym że są to łącza do plików flash
• NOWOŚĆ Obiekty Power Point- Teraz możemy zamieszczać prezentacje wykonane w Power Point
• Primary Shapes – Możemy tworzyć dowolne kształty na których będzie wyświetlany tekst bezpośrednio w TitleBox'ie. Są one z 24 bitową głębią kolorów przy 256 poziomach przeźroczystości.

Cechy:

Nielimitowana ilość warstw
Wszystkie uruchomione obiekty są miksowane i łączone ze sobą w czasie rzeczywistym, włączając w to animacje. Im więcej mocy obliczeniowej posiada procesor tym więcej warstw i obiektów możemy wygenerować jednocześnie.

Pełna kontrola nad generowaną grafiką
Każdy wygenerowany obiekt może być edytowany w trakcie trwania sesji na żywo. Ręczne lub automatyczne zmiany treści tekstu, prędkość odtwarzanych animacji, pozycja i ustawienia mogą być wykonywane natychmiast. Szybkości przewijanych tekstów mogą być regulowana za pomocą wygenerowanych krzywych. Obraz pochodzący ze źródła na żywo lum pliki wideo mogą być przeskalowane w dół w czasie rzeczywistym, ich pozycja i rozmiar na ekranie mogą się zmieniać według zdefiniowanych krzywych.

Wysoka jakość grafiki
Grafika jest generowana z 24-bit'ową głębią kolorów (16.7 milionów kolorów) z 8-bit'owym kanałem Alfa (256 poziomów przezroczystości). Kolory mogą być naniesione na powierzchnie, krawędź, cień i na przewijany tekst przy dowolnej prędkości. TitleBox używa niesłychanie szybkiego silnika renderującego tworzonego i rozwijanego od ponad 10 lat.

Automatyczne generowanie tekstu do stworzonych wzorców
TitleBox korzysta z szeregu wcześniej stworzonych schematów graficznych a następnie wpasowuje w nie nadchodzący tekst. Ta cecha redukuje ryzyko powstawania błędów i eliminuje potrzebie zatrudniania wysoko wykwalifikowanych grafików do tworzenia operacji na żywo - wystarczy prosty teks wejściowy i praca wykonana jest szybko i elegancko.

TitleBox i AirBox
Kilka kanałów TitleBox na różnych stacjach mogą być kontrolowane poprzez odpowiednie zadania na liście odtwarzania w AirBox'ie. Wszystkie opcje kontroli obiektów są dostępne.

Tytułowanie HD stało się tańsze TitleBox dzięki swojej cenie jest niespotykanie tanim rozwiązaniem dla platform HD umożliwiającym nie tylko nakładanie grafiki na wyjściu wysokiej rozdzielczości. Możemy użyć jako wyjściowego ekranu HD, Plazmy lub LCD.

 

 

<<< powrót do strony głównej