ListBox 


Opis:

ListBox jest wyrafinowanym edytorem list odtwarzania, dającym narzędzia wyszukiwania tekstu, kopiowania i wklejania, drukowania itp. Jest to główne narzędzie do edycji ramówki dające możliwość tworzenia i edytowania harmonogramu odtwarzania na wiele dni a nawet tygodni do przodu. Nie jest konieczna żadna wyrafinowana stacja do użycia ListBox. ListBox pracuje płynnie na notebook'ach nawet przy użyciu softwearowego podglądu i edycji MPEG2. Utworzona playlista jest w 100% kompatybilna z AirBox'em.

(NOWOŚĆ) File Name Parser - Wyrafinowane narzędzie dające wile potrzebnych opcji
.

Cechy:

Wyrafinowane cechy adycji
ListBox daje do dyspozycji wszelkie niezbędne narzędzia i cechy potrzebne to stworzenia listy odtwarzania. Znajdziemy oczekiwane funkcje takie jak wyszukiwane, cut/copy/paste, edycje wieloselekcyjną, porządkowanie, drukowanie listy odtwarzania i ostatnia ale równie ważna cecha - wielopoziomowe undo/redro.

Edycja w ostatniej chwili
Proste narzędzia do edycji materiału są zintegrowane razem z clip trimmer'em. Pozwala on na wycięcie niepotrzebnego materiału, rozdzielenie klipu, itp. Zapomnij z wracaniem do systemu edycyjnego nie ma takiej potrzeby i nie ma na to czasu! Mamy nawet możliwość edycji w trakcie odtwarzania listy odtwarzania, AirBox automatycznie wczyta zmodyfikowaną listę podczas przejścia do kolejnego zdarzenia.

Doskonały stosunek ceny do jakości
ListBox nie wymaga drogiej czy super szybkiej stacji roboczej, to eliminuje niepotrzebne wydatki. Podgląd i edycja odbywają się za pośrednictwem programowego kodeka.

Intuicyjna praca
Dodawanie klipów odbywa się poprzez prostą operacje przeciągnij i upuść prosto z Windows Explorer'a lub DataBox. Możemy z łatwością ustawiać porządek po prostu przesuwając elementy po liście. Oddzielne bloki na liście są oddzielone za pomocą różnych kolorów w zależności od obecności loga.

Prosty przyjazny dla użytkownika interfejs
Niema potrzeby uczyć się od podstaw. Interfejs użytkownika wygląda znajomo jak standardowe oprogramowanie na platformę windows. Wielu użytkowników zaczyna natychmiast prace nawet bez zapoznania się instrukcją użytkowania.


 

 

<<< powrót do strony głównej