CaptureBox 


Opis:

Wyrafinowane opcje przechwytu DV/MPEG1/MPEG2/HDV na różnorodnych platformach sprzętowych
• Zautomatyzowana kontrola RS-422 or 1394 DV/ VTR
• Zaplanowane przechwytywanie strumieni z satelity z automatycznym przełączaniem kanałów
• Dzielenie plików na podstawie ich długości
• Wskaźniki dźwięku VU/peak niezbędne do precyzyjnego dostrojenia poziomu dźwięku przed lub w trakcie przechwytu
• Przechwyt SDTI oraz print-to-tape z akcelerowanymi prędkościami 2x i 4x
• Dostępna opcja przechwytu wielokanałowego
• Dostępna opcja przechwytu HD i HDV
• Import dzienników przechwytu
• Dostępność SDK dla OEM
• Obsługa przełączników matrycowych (Leitch, PESA, Network Electronics oraz Kramer)
• Obsługa sterowników WIBU-KEY 5.0(NOWOŚĆ)
• Import listy przechwytu z ustalonego zakresu (NOWOŚĆ)
• Obsługa przechwytu wielu strumieni dźwięku dla DeckLink (zarówno dla DV jak i MPEG2)(NOWOŚĆ)
• Print-to-tape plików m2p (NOWOŚĆ)
• Obsługa steamingu MPEG2 (opcja)(NOWOŚĆ)

Cechy:

Tanie Przechwytywanie:
Wiele aplikacji przechwytujących może skorzystać na niedawno ogłoszonym wsparciu dla kart firewire 1394 i wszystkich modeli kart DeckLink. Normalnie przechwycenie obrazu MPEG2 i HDV w czasie rzeczywistym wymaga zastosowania drogiego sprzętu, w wypadku CaptureBox nie jest on wymagany

Zdalna Kontrola VTR:
Kontrola VRT rs-232 protokołem Sony i kontrola decków DV jest dostępna dla dokładnego przechwytu. Dowolny konwerter RS-422 do RS-232 (Addenda, Imagine Products, itp.) lub nawet odpowiedni kabel przejściowy może być użyty z protokołem Sony. Odtwarzanie i przewijanie jest łatwe przy użyciu skrótów klawiszowych.

Batch and Schedule Capturing:
Nielimitowana liczba klipów z różnych taśm może być przechwycona w jednej sesji, gromadzone po nr ID taśmy i po timecode'zie. Kiedy raz zostanie zainicjowana sesja, operator będzie musiał tylko zmienić taśmę w momencie kiedy zostanie to zakomunikowane. Materiał pochodzący ze źródła na żywo takiego jak strumień z satelity może zostać automatycznie przechwycony bazując na harmonogramie pojedynczym, dziennym lub tygodniowym. Opcjonalny interfejs przełączający zapewnia zmianę wejściowego kanału gdy przechwytujemy sygnał z różnych źródeł.

Wskaźniki dźwięku VU/Peak:
Poziomy dźwięku mogą być na bieżąco monitorowane i korygowane w razie potrzeby. Jest to bardzo pożyteczna opcja podczas przechwytu analogowego sygnału.

SDTI Accelerated Digital Interface:
Przechwyt i print-to-tape może odbywać się z akcelerowaną prędkością 2x lub 4x, opcja jest dostępna dla decków taśmowych DVCPRO i DVCPRO50 (AJ-D780, itp.). Interfejs STDI jest stosowany tam gdzie jest potrzeba szybkiego zrzucenia materiału na taśmę.

Używaj plików w trakcie przechwytywania(TDIR):
Przechwytywane pliki mogą być używane do natychmiastowej edycji lub emitowane za pośrednictwem AirBox, zanim proces przechwytu dobiegnie końca. Jest to przydatne np przy wydarzeniach sportowych.

Wielokanałowy dźwięk:
Profesjonalne wyjścia dźwięku mogą być przechwycone podczas pojedynczej sesji. Przechwycone materiały mogą być następnie edytowane w dowolnym systemie NLE lub odtworzone za pomocą AirBox'a dla wielokanałowych aplikacji.

CaptureBox ME
Pozbądź się opartych na taśmie rekorderów
Uniknij wysokich kosztów maszyn opartych na taśmie i ich utrzymania; zyskiem będzie polepszona jakość obrazu ze względu na rezygnacje z wrażliwej na zakłócenia taśmy; nagrane strumienie obrazu są znacznie wydajniej magazynowane na nie linearnym systemie niż na taśmach; dzięki takiej archiwizacji możemy z łatwością przemieszczać nagrany materiał w formacie MPEG2.

Wygodne archiwizowanie
Struktura nazewnictwa oparta na dacie i czasie przechwyconych klipów, pozwala na łatwe i szybkie odnalezienie nagrania bez potrzeby używania dodatkowe narzędzia do zarządzania plikami takiego jak np. Windows Explorer.

Automatyczne sortowanie plików w oddzielnych folderach:
Jeśli do centralnego magazynu jes podłączonych kilka maszyn CaptureBox, przechwycone pliki mogą zostać przefiltrowane i automatycznie umieszczone w dedykowanych folderach. Zawartość z każdego kanału może zostać przefiltrowania na podstawie wielu kryteriów takich jak rok, miesiąc, data, dzień tygodnia itp. - wszystkie regóły sortowania są definiowane przez użytkownika.


 

 

<<< powrót do strony głównej