Dane techniczne Microboards serii QD


Opis:

QD-52 to tania kopiarka CD 1 do 1 typu ‘entry-level’. Zawiera pojedynczą nagrywarkę CD o wysokiej szybkości. QD-52 to samodzielne urządzenie, co eliminuje potrzebę posiadania dodatkowego komputera PC i wspiera unikalny format CD+G (Karaoke).

QD-DVD to samodzielny, tani system duplikacyjny DVD/CD o wysokiej jakości typu 1:1.

QD-123 CD i DVD to tanie duplikatory typu 1:3. Działanie na jeden przycisk oraz kompaktowe wzornictwo sprawia, że są doskonałe dla każdego użytkownika, który chciałby skopiować płyty CD lub DVD z nagraniem audio lub innymi danymi. Można używać ich jako urządzeń samodzielnych (bez podłączania do komputera PC) lub podłączyć do komputera (tylko model QD-DVD-123) i łatwo kontrolować nagrywanie poprzez port USB za pomocą dołączonego oprogramowania nagrywającego!

QD-DVD-125/127  to samodzielna kopiarka DVD o wysokiej wydajności, która skopiuje prawie każdy format, włącznie z CDR. Stylowa obudowa oraz łatwość obsługi sprawia, że system ten to coś, co każdy początkujący i profesjonalny użytkownik mieć powinien. Można używać ich jako urządzeń samodzielnych (bez podłączania do komputera PC) lub podłączyć do komputera i łatwo kontrolować nagrywanie poprzez port USB za pomocą dołączonego oprogramowania nagrywającego.

strona producenta: www.microboards.co.uk

 
 


<<< powrót do strony głównej