DARIM - serwery automatyzacji emisji FS1000 i FS1100


FS1000 to w pełni zautomatyzowany serwer do szeregowania (scheduling) i emisji (playout) z przeniesieniem czasowym (time shift).

Co to jest 'automatyzacja', jeśli chodzi o nadawców? Czy możliwość
kontrolowania magnetowidów za pomocą miksera wizyjnego oznacza
automatyzację? Czy złożenie razem kilku różnych części sprzętu nadawczego da w rezultacie płynną ciągłość pracy?

FS1000 to rewolucyjny system cyfrowy, który rzeczywiście integruje wszystko tak, by działało w studiach nadawczych, eliminując wszystkie poprzednio używane urządzenia peryferyjne i taśmy video. Pozwala to na zredukowanie
czasu pracy ludzi, jednocześnie wciąż nadając 24 godziny na dobę. FS1000 można używać z systemem przechowywania na dysku twardym (wewnętrznym lub wpiętym w sieć), eliminując w ten sposób potrzebę przechowywania i katalogowania setek taśm.

FS1000 zawiera mikser A/V, funkcję przyjmowania gotowego materiału,
wielowarstwowe wklejanie tytułów i logo, wielowarstwowe ustawianie
play-listy (scheduler) oraz mikser i serwer do playout'u. Serwer ten może być kontrolowany albo w studiu albo z miejsca poza studiem poprzez sieć lub GPI (General Purpose Interface). Serwer może być również zintegrowany z zewnętrznym mikserem audio i video dla dodatkowych możliwości uzyskania wejść/wyjść (I/O).

Model FS1100 zawiera dodatkowo innowacyjne oprogramowanie firmy Darim pn. PostPlay dla łatwiejszego programowania opóźnionej emisji (time shifted playout) 'żywego' materiału A/V. FS1000 może bez przerwy przyjmować materiał audio i video 'na żywo' w celu zapisania go na dyskach twardych. Dołączone oprogramowanie pozwala na wybór żądanych fragmentów materiału A/V w czasie rzeczywistym poprzez interfejs typu NLE. Odtwarzanie wybranych klipów może być ustawiane w listę i odtwarzane bez zatrzymywania/pauzowania procesu przyjmowania.Kontakt w sprawie emisji:

tel: 606-406-906
e-mail: adrian@beiks.pl


 
< < < powrót do strony głównej

`