www.beiks.pl

 

MacBook

MacBook o znacznie zwiększonej wydajności dostarczany jest teraz z procesorami nowej generacji. Intel Core 2 Duo. Potężny procesor Core 2 Duo pozwala MacBookowi na 64-bitowe przetwarzanie danych oraz na osiąganie wydajności do 25% wyższej niż poprzednie modele.

więcej...

iMac

Otwórz oczy na nowy rodzaj doświadczenia: nowe szybsze, większe i jaśniejsze iMaki. Najbardziej osobisty komputer osobisty powraca w wielkim stylu dzięki nowemu 64-bitowemu procesorowi Intel Core 2 Duo obecnemu w każdym nowym iMaku

więcej...

MacPro

Poznajcie MacaPro. Działając z prędkością do 3 GHz, Mac Pro nie tylko kończy przechodzenie Macintoshy na procesory Intela, to również graficzna stacja robocza o zaawansowanej wydajności i do 4,9 mln możliwych konfiguracji.


więcej...
 

Final Cut Studio

Final Cut Studio łączy uznany standard Final Cut Pro 5 — o potężnych możliwościach edycji SD, DV i HD — z silnikiem projektowania animacji w czasie rzeczywistym Motion 2, elastycznymi narzędziami do tworzenia i kontroli dźwięku Soundtrack Pro oraz wyrafinowanymi cechami przygotowywania SD i HD DVD w DVD Studio Pro 4.


więcej...